Financování nemovitostí

NEW REALITY Vám ve spolupráci se svými hypotečními poradci zajistí bezproblémové financování bydlení u předních bankovních domů v ČR.

V rámci zajištění financování spolupracujeme se specialisty společnosti Gepard finance . Specialisté, kteří spolupracují se všemi bankami a stavebními spořitelnami na českém trhu a vynikjí špičkovým přehledem o všech dostupných produktech. Seznámí Vás s možnostmi financování nákupu nemovitostí a pomohou Vám orientovat se v široké nabídce hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.

 Zajištění financování - hypotéka

 Máme vysoké nároky na kvalitu námi poskytovaných služeb, které Vám pomohou s uskutečněním Vašeho investičního záměru. Neustále sledujeme vývoj na našem trhu a vyhledáváme pro Vás nejvýhodnější podmínky která budou plně odpovídat Vašim přáním a možnostem. 

Pomůžeme Vám správně se rozhodnout a vhodně naplánovat rozvržení Vašich finančních zdrojů. Poradíme Vám při výběru správné banky a bezpečně Vás provedeme úskalími procesu vyřízení hypotečního úvěru. Ušetříme Váš čas, energii a prostředky spojené s pořízením nemovitosti. A to vše zdarma!