Sám sobě makléřem

Když si nás vyberete za svého makléře, ukážeme vám, že si toho nesmírně vážíme a nabídneme vám prvotřídní servis. Pokud si však za makléře zvolíte sami sebe, naprosto tomu rozumíme. Služby realitních kanceláří stojí dost peněz, které můžete ušetřit.

Ať už budete spolupracovat s námi za běžnou provizi nebo se rozhodnete dělat makléře sami sobě, v obou případech můžeme stát na vaší straně.               

Chci pomoc makléře

Získáte od nás:

 • profesionální nafocení vaší nemovitosti včetně úpravy fotek
 • pomoc se stanovením prodejní ceny, aby nebyla ani příliš nízká, ale ani příliš vysoká vzhledem k tržním cenám v dané lokalitě a stavu vaší nemovitosti
 • vytvoření propagačních materiálů a zahájení propagace
 • umístění do placené oborové inzerce a každodenní péči o inzeráty
 • statistiky návštěvnosti vašich inzerátů
 • komunikaci se zájemci o prohlídku i se zájemci o koupi (zní to stejně, ale není to totéž - jen se zájemci o koupi má smysl pokračovat v jednání)
 • organizaci prohlídek, aby vás časově nevysilovaly a nenarušovaly chod rodiny. Můžeme být zájemcům kdykoli k dispozici
 • doporučení vhodných zájemců
 • veškerý právní servis a asistenci s převodem

Zvládnu to bez makléře

Vložíte váš čas a elán, a k tomu od nás získáte:

 • přístup k inzerci na deseti největších českých realitních serverech ( Sreality, Idnes reality, Hyperinzerce,... v hodnotě 500 kč/den zcela zdarma
 • vyhnete se velmi četným a obtěžujícím telefonátům od realitních kanceláří, které budou chtít umístit váš byt do své nabídky. Vaše číslo ani váš email nikde nebudou kolovat po internetu
 • jakmile najdete vhodného kupce, obratem můžete využít naše specialisty (právní služby, hypoteční poradci, pomoc s uskutečněním převodu apod.), a to za výhodnějších cenových podmínek, než byste byli schopni dosáhnout sami

Kolik to stojí?

Provize na realitním trhu se nyní pohybují mezi 3-5 % z prodejní ceny, mnohdy je toto procento vyjádřeno bez příslušné sazby DPH. Naše sazba je vždy smluvní, neboť se pokaždé snažíme přizpůsobit tomu, co potřebujete, a nenabízíme vám, co je pro vás zbytečné. Rozsah práce se tedy mění podle vašich požadavků a sazby se pohybují v uvedeném tržním rozpětí. Věříme, že díky tomu nabízíme výbornou kvalitu služeb a přebíráme co největší díl vašich starostí na sebe.

Platí se za to?

Umístěním vlastního inzerátu pod vlastním jménem na serverch zajišťujících prodej bez realitní kanceláře získáte ohromné množství zájemců: natruc názvům těchto serverů však budou především ze stran realitních kanceláří. Pokud jste rozhodnuti se tomuto vyhnout, s námi máte možnost. Platíme prostor na deseti největších realitních serverech najednou a vy ho můžete využít po dobu 60ti dní zcela zdarma.

Jakmile najdete zájemce, pomůžeme vám dohodnout se s ním, zajistit právní servis, a teprve pak se přihlásíme o naši odměnu ve výši 1,5 % z prodejní ceny. Sazba je samozřejmě již včetně DPH. Ušetříte si tedy nejen stres, ale i svoje peníze. Jestliže se prodej neuskuteční, pochopitelně neplatíte ani korunu.

Co ještě získáte?

Na první pohled se to nezdá, ale prodej nemovitosti je velmi složitý proces se spoustou odboček. Známe mapu a na takové cestě se dobře vyznáme.

 • Zajistíme veškeré podklady a dokumenty nutné k prodeji
 • Obstaráme advokátní úschovu, znalecký odhad nemovitosti, přípravu daňového přiznání, finanční poradenství či zajištění hypotéky pro kupující
 • Poradíme si také s věcnými břemeny a exekučními starostmi

Nyní už jen věříme, že nás chcete vyzkoušet. Na exkluzivitě netrváme. Dejte nám 90 dnů a uvidíte sami.

Co všechno je v provizi?

Představte si situaci, že se najde skutečný zájemce, se kterým se chcete dohodnout (a my věříme, že se skutečně najde - kdyby ne, rádi poradíme, kde se stala chyba). Co teď? Kam zajít a jak postupovat dál? Co všechno vlastně obnáší převod nemovitosti a jaké dokumenty k tomu budou potřeba? Jak zajistit, že skutečně dojde k úhradě? Rádi vás ušetříme stresu a dezorientace a ujmeme se dalších kroků. Provedeme vás bezpečným prodejem od přípravy smluv, veškerých právních služeb, advokátní či bankovní úschovy, znaleckého odhadu, vkladu na katastr, přípravy daňového přiznání, až po konečně protokolární předání nemovitosti.

Tohle je totiž naše práce, kterou máme rádi.