O nás

Přemýšlíte, co asi tak může naši realitní kancelář odlišovat od těch ostatních? Proč byste si měli vybrat právě nás?

Odpověď je jednoduchá: rozdíl je v lidech. Každá realitní kancelář je taková, jací jsou její makléři. A proto vybíráme do našeho týmu pouze takové makléře, kteří dostatečně cítí pocit odpovědnosti za naše klienty a chtějí pro ně udělat jen to nejlepší.

Každý z našich makléřů ví, že prodej nebo koupě nemovitosti je okamžik, který podstatně mění životy lidí. Proto na sebe klademe velmi vysoké nároky - profesionální, morální, lidské. Díky tomu jsme získali pocit důvěryhodné realitní kanceláře, která klade potřeby klientů na první místo. Přes 80 procent nemovitostí v naší nabídce nám klienti svěřili na základě doporučení od našich bývalých zákazníků. To je velmi vysoké číslo, které nás zavazuje k ještě vyšším nárokům, a tak se stále snažíme být ještě lepší.

Naši makléři se výborně vyznají na pražském a středočeském trhu s nemovitostmi, bedlivě sledují trendy a vývoje cen, vědí, které lokality patří mezi atraktivnější a které budou brzy velmi perspektivní. Jsou spolehliví, dochvilní, slušní, diskrétní a se vším vám ochotně poradí. Jen díky nim jsme se na realitním trhu zařadili tak vysoko.

Spektrum našich služeb je tak široké, abychom vám dokázali vyjít vstříc v jakékoli situaci. Zabýváme se prodeji i pronájmy, vyřizujeme hypotéky, oceňujeme nemovitosti, dodáme energetické štítky, zařídíme potřebné dokumenty a jejich doručení na správné úřady včas. Máme svůj vlastní a kvalitní právní, hypoteční, finanční, notářský i realitní servis. Jinými slovy, naši experti pokryjí veškeré vaše potřeby, které v souvislosti s převodem nemovitosti na nového majitele mohou vzniknout. Na vás už jen bude začít si užívat nového bydlení a nechat starosti na nás.